Szkolenia 2W POLSKA

 

Oferując innowacyjne produkty zdajemy sobie sprawę z istotności ich właściwego użytkowania. Naszym celem jest pokazanie rozwiązań w zakresie przygotowania podłoża jak i polerowania znacznie skracających czas pracy, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie jej efektywności oraz zmniejszenie kosztów prowadzonej działalności.

Szkolenia prowadzone są przez naszych wyszkolonych i doświadczonych doradców technicznych, mogą być przeprowadzone zarówno u Klienta jak i w naszym centrum szkoleniowym w Łodzi. Szkolenia prowadzimy dla branż: car refinish, przemysł meblarski, przemysł jachtowy/kompozytowy, detailing.

 

Poniżej kilka przykładów tematów:

Usuwanie niedoskonałości z lakieru bezbarwnego systemem Tolecut

Przygotowanie pod polerowanie na sucho z Buflex/Tolex/Yellow Film

Przygotowanie podkładu pod lakierowanie z Super Assilex

Renowacja reflektorów systemem Kovax&Presta

Polerowanie lakieru bezbarwnego systemami Presta

Obróbka spawów papierami Maxcut

Polerowanie i szlifowanie żelkotów

Renowacja tapicerki skórzanej systemem Super Assilex

 

Każde szkolenie możemy zaplanować zgodnie z indywidualnym życzeniem Klienta. Jesteśmy w stanie przeszkolić cały zespół jak również pracować z nim po szkoleniu na linii produkcyjnej / w warsztacie. Każdy z uczestników dostaje certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00