Redukcja kosztów

Zobacz w jaki sposób możemy obniżyć koszty Twojej działalności:

1

Oferujemy innowacyjne materiały ścierne skracające czas przygotowania powierzchni do absolutnego minimum. Dzięki opatentowanej technologii możemy zredukować ilość etapów szlifowania, uzyskać idealne wykończenie skracający czas polerowania lub wykorzystać niezwykłą żywotność naszych materiałów. Dowiedz się więcej o Kovax.

2

Oferowane przez nas systemy polerskie są na bazie wody i nie zawierają żadnych wypełniaczy i silikonów. Są łatwe w użyciu, zmniejszają ilość past w Twoim magazynie i redukują potrzebną ilość pracy do minimum. Masz pewność, że raz wypolerowane, pozostanie tak nawet po wymyciu zmywaczem. Dowiedz się więcej o Presta Products i Onsystem Technic.

3

Szukając oszczędności w temacie utylizacji zużytych materiałów lub śmieci oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie recyklingu i dbania o środowisko. Od hybrydowych myjek do pistoletów lakierniczych po destylatory rozpuszczalników czy pras do puszek i papieru – wszystko w celu zmniejszenia ilości odpadów i kosztów z nimi związanych. Dowiedz się więcej o Unic.