Linia produktów Presta została specjalnie opracowana, aby zapewnić wyjątkowe rezultaty na wszystkich lakierowanych powierzchniach. Niezależnie od tego, czy farba jest lakierem bezbarwnym, czy zwykłym topcoatem, zarówno nowym, jak i starym, produkty Presta pomogą Ci stworzyć olśniewające, lustrzane wykończenie. Ponadto Presta jest idealnym wyborem dla żelkotów, form technicznych, kompozytów, pleksiglasu i włókna szklanego.

 

Nasz unikalny system chemikaliów i narzędzi polerskich oznaczonych kolorami jest łatwy do zrozumienia i zapewnia optymalne wykończenie każdego produktu. Wszystkie nasze związki są na bazie wody, zgodne z LZO i łatwe do czyszczenia. Nie zawierają wosków, silikonów ani wypełniaczy maskujących rysy, więc wykończenie widoczne po polerowaniu pozostaje prawdziwe. Dzięki takim funkcjom łatwo jest zrozumieć, dlaczego Presta to „Najlepsze produkty wykończeniowe".

 

W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów Presta od 1997 roku jest firma 2W Sp. z o. o., co potwierdza załączony poniżej list referencyjny. Obok również katalog ogólny oraz katalog z produktami marine.

 

    

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00