Zmierz się z nieznanym światem dzięki innowacjom technologicznym.

 

KOVAX to producent oraz dostawca innowacyjnych materiałów ściernych pozwalających zaoszczędzić czas pracy. Produkty KOVAX są używane we wszystkim, co jest niezbędne dla naszego życia, od technologii informatycznych po samoloty, samochody, meble, produkty sportowe i rekreacyjne. KOVAX od zawsze prowadzi badania w dziedzinie materiałów ściernych w poszukiwaniu najwyższej jakości. Idąc dalej, będziemy nadal wykorzystywać światowe technologie najwyższego poziomu w niekończącej się przyszłości, aktywnie poprawiać jakość i opracowywać nowe produkty oraz przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa.

 

KOVAX ma swoje korzenie w Tokio, w Japonii, gdzie mieści się główna siedziba holdingu KOVAX CORPORATION. To tam od prawie 90 lat produkowane są wszystkie produkty marki. Ogromna wiedza zdobyta na przestrzeni lat w połączeniu z jedną z najnowocześniejszych fabryk pozwala dostarczać produkty, które skracają czas pracy do bezwzględnego minimum i nigdy nie przestają zadziwiać. Od momentu założenia w 1930 roku, KOVAX stał się niekwestionowanym numerem jeden wśród materiałów ściernych w Azji. W Europie osiągnięcie 20% rocznego wzrostu na skomplikowanym i wysoce konkurencyjnym rynku jest dowodem wyjątkowej i bezkonkurencyjnej japońskiej jakości.

 

Dlaczego Kovax?

 

Jak można oczekiwać od japońskiej organizacji, Kovax oferuje produkty najwyższej jakości za uczciwą cenę. Oprócz naszego doskonałego stosunku ceny do jakości istnieje więcej powodów, dla których warto wybrać Kovax:

 

  1. Najbardziej kompletny asortyment produktów na rynku
  2. Wytrzymałość papierów Kovax przewyższa średnią żywotność innych marek materiałów ściernych
  3. Niezwykle jednolita rysa po szlifowaniu
  4. Oszczędność czasu pracy do 50%!
  5. Elastyczność; możliwe są niestandardowe rozwiązania dla konkretnych zleceń
  6. Wysoki poziom obsługi posprzedażowej, jak wsparcie techniczne i szkolenia
  7. Szybka dostawa; zamówienie przed godziną 11 = dostawa następnego dnia

  

W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów KOVAX od 1997 roku jest firma 2W Sp. z o. o., co potwierdza załączony poniżej list referencyjny. Obok również aktualny katalog.

 

        

 

 

Dowiedz się więcej o KOVAX: 

 

APLIKACJA KOVAX - WSZYSTKIE INFORMACJE ZAWSZE POD RĘKĄ

 

Sprawdź naszą wszechstronną aplikację Kovax z informacjami o produktach. Tutaj znajdziesz odpowiednie rozwiązania dla wszystkich etapów szlifowania poprzez wyszukiwanie nazwy procesu lub produktu. Prosty, szybki i bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs, czyli Kovax App. Do pobrania z App Store i Google Play. Zeskanuj kod QR i pobierz teraz!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00