Presta® Marine oferuje wysokiej jakości profesjonalne produkty do produkcji,  czyszczenia, renowacji oraz ochrony łodzi i innych jednostek pływających. Nasze produkty są opracowywane i używane przez żeglarzy dla żeglarzy i cieszą się zaufaniem znanych producentów OEM i profesjonalnych detalistów morskich. Portfolio Presta® Marine obejmuje:

 

1. Innowacyjne pasty polerskie, które odnawiają włókno szklane, żelkoty i powierzchnie lakierowane, jednocześnie zapewniając wykończenie na wysoki połysk

2. Zaawansowana technologia powłok ceramicznych, które nakładają się cztery razy szybciej niż tradycyjne woski

3. Wydajne i bezpieczne środki czyszczące i szampony, aby zachować idealny stan łodzi

 

PASTY POLERSKIE DO PRZEMYSŁU JACHTOWEGO

 

SUPER CUT Pasta polerska intensywnie ścierna

 

Super Cut Compound to wyjątkowo agresywna pasta polerska opracowana w celu usuwania rys po papierze o ziarnistości P800 i mniejszej oraz renowacji utlenionego żelkotu, włókna szklanego i wybranych powierzchni lakierowanych. Bazująca na wodzie formuła umożliwia łatwe czyszczenie, szybko usuwa głębokie rysy i znaczne skraca czas polerowania. Nie zawiera wosków, silikonów czy wypełniaczy.

 

Aby uzyskać najlepsze wyniki, używaj z białym futrem polerskim Presta® (jednostronne - # 890141 lub dwustronne M14 - # 810073). Dostępny w opakowaniu 946 ml lub galonowym 3,78 L.

 

GEL COAT Pasta polerska ścierna

 

Presta® Marine Gel Coat Compound to idealna pasta polerska do zastosowań morskich i przemysłowych. Gel Coat jest produktem na bazie wody zgodnym z LZO. Ta łatwa w użyciu i łatwa do czyszczenia formuła znacznie skraca czas produkcji i polerowania. Usuwa zarysowania P1000 lub drobniejsze oraz odnawiania utleniony żelkot. Gel Coat Compound szybko pozostawia piękne wykończenie na wysoki połysk. Nie zawiera wosków, silikonów i wypełniaczy.

 

Aby uzyskać najlepsze wyniki, używaj z białym futrem polerskim Presta® (jednostronne - # 890141 lub dwustronne M14 - # 810073). Dostępny w opakowaniu 946 ml lub galonowym 3,78 L.

 

MAXPRODUCTION COMPOUND Pasta polerska intensywnie ścierna

 

Ultra agresywna pasta polerska do usuwania rys po papierze P600 i drobniejszych. Stosować na żelkot i inne twarde powierzchnie. Wyłącznie do użytku przemysłowego.

 

Daje umiarkowane połysk

Łatwa w czyszczeniu formuła na bazie wody

Zaprojektowany do zastosowań morskich i przemysłowych

 

MAXCOMPLETE COMPOUND Pasta polerska ścierna

 

Pasta polerska nowej generacji, która zapewnia agresywne polerowanie po rysie P800 i drobniejszej. Usuwa również lekkie utlenienie żelkotu.

 

Stosuj na włóknie szklanym, żelkocie i powierzchniach lakierowanych

Zapewnia wysoki połysk

Łatwa w czyszczeniu formuła na bazie wody

Nie zawiera wosków, wypełniaczy ani silikonów

 

MAXFINISHING POLISH Pasta polerska wykończeniowa

 

Presta® Marine PMC Finishing Polish to zaawansowana pasta wykończeniowa do uzyskiwania bardzo wysokiego, głębokiego połysku pozbawionego hologramów. Może być używana na żelkot, włókno szklane i wybrane lakierowane powierzchnie.

 

Aby uzyskać najlepsze wyniki, używaj z szarą gąbką polerską Presta # 890172 lub niebieskim futrem polerskim Presta (jednostronne - # 890144 lub dwustronne M14 - # 810164).

 

Zobacz jak działa system Presta® Marine.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00