USTAW SWOJE TEMPO Z JEDNOKROKOWĄ PASTĄ POLERSKĄ PRESTA®

 

POTRZEBUJESZ ŁATWEGO W UŻYCIU, JEDNOKROKOWEGO ROZWIĄZANIA DO POLEROWANIA?

 

Przedstawiamy Presta® PACE™ Paint Finishing System.

 

Dla warsztatu blacharskiego szybkość ma kluczowe znaczenie. Potrzebujesz czegoś, co zapewnia jakość wykończenia szybko; coś, co jest przyjazne dla użytkownika i nie pozostawia zawirowań. Nie masz czasu, aby wrócić i zrobić to ponownie, ponieważ czas to pieniądz. PACE™ jest łatwy w użyciu, zmniejsza ilość past w Twoim magazynie, zużywa mniej produktu i redukuje potrzebną ilość pracy do ... jednego kroku. Dodatkowo dzięki specjalnej konsystencji nie rozbryzguje się po powierzchni, utrzymując resztę pojazdu w czystości i umożliwia niezwykle szybkie czyszczenie po polerowaniu.

 

Zaprojektowany do pracy z polerką orbitalną, PACE™ pozwala wycinać rysy po gradacji P1500 bez zawirowań. Doskonała siła tnąca pozwala oszczędzać czas i pieniądze. W połączeniu z łatwością użytkowania, czas cykli w Twoim warsztacie ulegnie skróceniu… a to oznacza, że ​​za drzwiami będzie więcej samochodów.

 

Istotą systemu PACE™ jest możliwość wyboru dwóch past wstępnych oraz opcjonalnej pasty wykończeniowej. Każda pasta polerska PACE™ ma własne unikalne narzędzie polerskie skalibrowane do pracy po określonym papierze ściernym i na określonym lakierze bezbarwnym. Najlepsze rezultaty osiągniesz w połączeniu z polerką orbitalną FLEX markowaną logiem Presta®.

 

Jak to działa? Wybierz swoją pastę jednokrokową:

 

 

PACE™ oferuje również dwa opcjonalne produkty, aby uzyskać głęboki, idealny połysk.

 

 

 

I pamiętaj: wszystkie pasty polerskie Presta® nie zawierają wosków, wypełniaczy ani silikonów, dzięki czemu są w 100% bezpieczne do pracy w warsztacie lakierniczym. Nie ma również ryzyka powrotu samochodu po pierwszym myciu - nic nie maskujemy!

 

Pasty PACE™ są dostępne w opakowaniach 473ml oraz 946ml. Gąbki i futra są dostępne w rozmiarach 75mm, 150mm i 165mm.

 

Zobacz jak łatwo poleruje się z Presta® PACE™ Paint Finishing System.

 

 

Scuff Stuff® - bestsellerowy środek czyszcząco-matujący od Presta®

 

Scuff Stuff® to niezwykle wydajny środek czyszcząco-matujący, który poprawia przyczepność lakieru, zapewniając czystość i odpowiednie przygotowanie powierzchni. Jako zaufany w branży produkt do czyszczenia i matowienia zderzaków z tworzywa sztucznego, a także do przygotowania pod cieniowanie oraz trudno-dostępnych miejsc, Scuff Stuff® oferuje doskonałą obrabialność i łatwość spłukiwania wodą po skończonej pracy.

 

Scuff Stuff® jest idealny do zderzaków z tworzyw sztucznych, specjalne ścierniwo nie powoduje puchnięcia elementów.

 

CECHY I ZALETY:

• Zapewnia przyczepność lakieru (również w trudno dostępnych miejscach)

• Usuwa woski, uszczelniacze, zabrudzenia powstałe w trakcie jazdy

• Nie powoduje puchnięcia w obszarach matowienia

• Całkowicie się spłukuje

• Redukuje czas przygotowania panelu

• Pomaga przygotować zderzaki z tworzyw sztucznych

 

 

Scuff Stuff® występuje w opakowaniach 946ml (131732) oraz wiaderkach 3kg (131730).

 

Chcesz wiedzieć więcej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00