FAST WAX® VOC Compliant Wosk w płynie

 

Fast Wax® to wosk samochodowy niezwykle łatwy do nałożenia i oddychający. Średniej wielkości samochód można zabezpieczyć w około 45 minut lub krócej. Zapewnia wysoki połysk i około 30-60 dni ochrony w zależności od klimatu i nawyków jazdy. Dostępny w opakowaniu 946 ml lub galonowym 3.78 L.

 

Zapewnia błyszczący połysk.

Daje te same rezultaty co wosk w paście, a czas aplikacji jest znacznie krótszy.

Zawiera najwyższej jakości naturalne i syntetyczne składniki.

Idealny do zastosowań motoryzacyjnych i morskich.

 

Chociaż zalecamy nakładanie na chłodny samochód, zaparkowany w cieniu, Fast Wax® nadal łatwo schodzi nawet z gorącej powierzchni wyeksponowanej na światło słoneczne. Może być nałożony na świeży lakier (jednak przynajmniej 24 godziny po lakierowaniu), ponieważ oddychająca powłoka wosku umożliwia odparowanie rozpuszczalników.

 

To nasz najlepiej sprzedający się wosk. Wypróbuj Fast Wax®. Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony już po jednym użyciu!

 

SPRAY 'N SHINE Środek nabłyszczający w sprayu

 

Presta Spray 'N Shine to prosty i szybki w użyciu środek nabłyszczający do lakieru. Usuwa odciski palców, drobne zabrudzenia i poprawia połysk na każdej nieporowatej powierzchni.

 

Może być również wykorzystany jako nawilżacz podczas polerowania do gąbek i futer.

 

Dostępny w opakowaniu 650 ml.

 

 

THE KOZAK® AutoDryWash™ Cloth Ściereczka do czyszczenia samochodu na sucho

 

Bezpiecznie usuwa kurz, drobny brud i inne zanieczyszczenia powierzchni bez użycia wody. Tkaniny Kozak® AutoDryWash ™ Powered by Presta® są idealne do odświeżania nowych aut w salonach samochodowych, na aukcjach oraz dla entuzjastów samochodów i wielu innych zastosowań.

 

Tkanina ma antystatyczną formułę, która pomaga pojazdom odpychać kurz i lekkie zanieczyszczenia. Ściereczki Kozak polerują podczas czyszczenia, pozostawiając wykończenie gładkie, czyste i jasne.

 

Czyści i poleruje w kilka minut

Oszczędza czas, pieniądze i wodę

Bez bałaganu po myciu na mokro

 

 

LUBRI-SUDS™ ALL-PURPOSE SHAMPOO Uniwersalny szampon do mycia samochodów

 

Szampon uniwersalny Lubri-Suds™ to wszechstronny środek zaprojektowany szczególnie do warsztatów i serwisów blacharsko-lakierniczych. Unikalny, nawilżający i pieniący się szampon usuwa wszystkie rodzaje brudu. Nie pozostawia tłustego filmu lub plam.

 

Lubri-Suds™ All-Purpose Shampoo jest wystarczająco agresywny, aby usunąć brud i kurz z karoserii samochodu i jednocześnie wystarczająco delikatny, aby wyczyścić dywaniki i tapicerkę. Rozcieńczać w stosunku 250: 1.

 

Dostępny w opakowaniu galonowym 3.78 L.

 

 

SUDZZ™ CAR WASH Szampon do mycia samochodów

 

Sudzz Economy Car Wash zapewnia wydajność i jakość. Ten agresywny środek czyszczący wnika do brudu, smaru i kurzu i pozostawia powierzchnię czystą i wolną od tłustego filmu. Zapach gumy balonowej. Sudzz to koncentrat 128: 1. Dostępny w opakowaniu galonowym 3.78 L. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00