UV CREME WAX Wosk do zabezpieczenia

 

Presta® Marine UV Crème Wax zapewnia długotrwały połysk i ochronę przed promieniowaniem UV na włóknie szklanym, żelkocie i lakierze jachtowym w jednym łatwym kroku. Zaawansowane środki polerskie i woski w połączeniu z aminofunkcyjnymi silikonami, dwufunkcyjnym pochłaniaczem UV, żywicą silikonową i polimery tworzą bezkonkurencyjne połysk i wyjątkowa ochrona przed solą, korozją i promieniami ultrafioletowymi słońca. Dostępny w opakowaniu galonowym 3,78 L.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

· Przed nałożeniem dokładnie umyj łódź płynem Ultra Concentrated Boat Wash (166232), aby usunąć nagromadzenie się brudu.

· Przed nałożeniem upewnij się, że powierzchnia jest chłodna i sucha.

· Dobrze wstrząsnąć przed użyciem.

· Nałóż UV Crème Wax na powierzchnię za pomocą miękkiej szmatki lub podkładki do aplikacji wosku i rozprowadź wosk do momentu uzyskania cienkiej, równiej warstwy. Nakładaj sekcjami lub na całą powierzchnię.

· Pozostaw wosk do wyschnięcia do lekkiej mgiełki i wypoleruj go ręcznie miękką, czystą ściereczką z mikrofibry lub za pomocą polerki orbitalnej.

 

 

HULL & DECK CLEANER Środek do czyszczenia pokładu i kadłuba

 

Presta® Marine Hull & Deck Cleaner to potężny środek czyszczący i odtłuszczający przeznaczony do płaskich i antypoślizgowych powierzchni. Ten wysoce skoncentrowany, nieżrący i bezpieczny dla aluminium środek czyszczący usuwa brud, plamy tłuszczu i smugi z włókna szklanego, metalu i lakierowanych powierzchni. Nie zawiera fosforanów, w pełni biodegradowalny. Dostępny w opakowaniu galonowym 3,78 L.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

· W przypadku dużych nagromadzeń brudu, smaru lub oleju należy rozcieńczyć w proporcji 1: 1 z wodą. Do czyszczenia regularnego należy rozcieńczyć w proporcji 1: 3.

· Spryskaj na zabrudzone powierzchnie, odstaw na 3-5 minut i spłucz czystą wodą.

· W przypadku dużego zabrudzenia, wyszoruj powierzchnię przed spłukaniem.

 

 

ULTRA CONCENTRATED BOAT WASH Szampon do mycia łódek i jachtów

 

Presta® Marine Ultra-Concentrated Boat Wash tworzy gęstą pianę do usuwania glonów, brudu, oleju, krwi ryb, soli i brudu z włókna szklanego, żelkotu, metalu i lakierowanych powierzchni morskich. Ta niezawierająca fosforanów, biodegradowalna formuła łatwo się spłukuje i nie pozostawia resztek. Produkt można też stosować na samochody. Dostępne w opakowaniu 946 ml lub galonowym 3,78 L.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

· Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy rozcieńczyć roztwór 1: 400, aby zapewnić optymalną wydajność czyszczenia i gęstą, bogatą pianę.

· Nałożyć pianę swobodnie na powierzchnię łodzi za pomocą rękawicy do mycia, gąbki lub szczotki do mycia łodzi.

· Dokładnie spłucz.

· Osusz miękkim, czystym ręcznikiem.

 

 

METAL POLISH Środek po polerowania metali

 

Presta® Marine Metal Polish czyści i błyszczy chrom, miedź, mosiądz, aluminium, stal nierdzewną i inne metale. Technologia antykorozyjna zachowuje połysk i pomaga powierzchni metalowej przeciw wżerom, przebarwieniom, plamom, rdzewieniu, korozji solnej i plam wodnych. Produkt dostępny w opakowaniu 473 ml.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

· PRZED UŻYCIEM DOBRZE WSTRZĄSNĄĆ.

· Nałóż odrobinę pasty i delikatnie pocieraj powierzchnię, aż do uzyskania pożądanego poziomu połysku. Może być wymagane ponowne nałożenie produktu.

· Wytrzyj powierzchnię czystą, miękką ściereczką, aby usunąć zamglenie i zanieczyszczenia.

 

 

VINYL & PLASTIC CLEANER Spray do czyszczenia

 

Presta® Marine Vinyl & Plastic Cleaner usuwa tłuszcz, brud, pleśń i kurz z winylu, gumy, plastiku i skóry. Ta gotowa do użycia formuła wnika głęboko w pory, usuwając głęboko osadzone zabrudzenia i pozostawia powierzchnie czystą i bez dodatkowej powłoki. Produkt dostępny w spray 650 ml.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

· Przed nałożeniem sprawdź czy w niewidocznym miejscu czy produkt nie powoduje wypłukiwania się koloru.

· Jeśli kolor schodzi na czystą, białą szmatkę lub zmienia się tekstura, przerwij używanie produktu. Presta nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem.

· Spryskaj bezpośrednio na oczyszczoną powierzchnię.

· Wytrzyj powierzchnię wilgotną szmatką lub gąbką, aby usunąć brud.

· Osusz miękką ściereczką, taką jak ręcznik z mikrofibry Presta® (800135), aby usunąć środek czyszczący i nadać blask.

 

 

EXPRESS DETAIL Spray do czyszczenia detali

 

Presta® Marine Express Detail Spray to łatwy w użyciu, najwyższej jakości "wzmacniacz" połysku. Użyj sprayu Express Detail do usuwania odcisków palców, smug i brudu i pozostaw atrakcyjny połysk na każdej nieporowatej i lakierowanej powierzchni. Może być nakładany na świeży lakier lub podczas polerowania w celu nawilżenia powierzchni. Dostępny w opakowaniu 650 ml.

 

Presta® Marine Express Detail Spray można stosować na włókno szklane, żelkot, metal, szkło i wiele innych lakierowanych powierzchni.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

· PRZED UŻYCIEM DOBRZE WSTRZĄŚNIJ.

· Nakładaj na chłodną i suchą powierzchnię.

· Spryskaj lub wcieraj w powierzchnię.

· Poleruj na połysk za pomocą ściereczki z mikrofibry od Presta® (800135).

 

 

HYDROPROTEK CERAMIC COATING Powłoka ceramiczna

 

Presta® Marine HydroProtek to ceramiczna formuła natryskowa SiO2 przeznaczona do nabłyszczania, ochrony i upiększania swojej jednostkę pływającą lub rekreacyjnej. HydroProtek jest długotrwały, absorbuje promienie UV, dodaje połysk i łatwo zmywa wodę. HydroProtek należy stosować przynajmniej raz w sezonie na czystym podłożu łodzi lub RV. Ta formuła jest bezpieczna dla wszystkich powierzchni, w tym kadłuba, okien, przyczep, kół i tapicerki. Ten spray ceramiczny zwiąże się z żelkotem i lakierem bezbarwnym, tworząc trwałą, hydrofobową powierzchnię, przedłużając żywotność i łatwość czyszczenia każdej jednostki pływającej. Dostępne w spray 650 ml lub w opakowaniu galonowym 3,78 L.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Presta® Marine HydroProtek wymaga czystej, gładkiej powierzchni do prawidłowego nałożenia. Upewnić się że powierzchnia jest całkowicie czysta i sucha. Przed użyciem dobrze wstrząśnij butelką. Spryskaj HydroProtek na powierzchnię. Rozprowadź równomiernie czystym ultra miękkim ręcznikiem z mikrofibry i wypoleruj do gładkości połysku. Dla uzyskania idealnych rezultatów łódź lub RV powinny być suche przez co najmniej 4 godziny po zakończeniu.

 

Presta® Marine HydroProtek nie należy stosować na świeżą, nieutwardzoną powłokę. W zależności od pogody i warunków powłoka powinna wytrzymać jeden sezon.

 

Sprawdź jak szybko możesz upiększyć swoją łódź z produktami Presta® Marine.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00