EPIC™ CR2 HYDRO PROTECT Powłoka ceramiczna w sprayu

 

EPIC™ CR2 Hydro Protect to innowacyjna powłoka kwarcową SiO2 w sprayu, niezwykle łatwa i szybka w aplikacji. Jest to formuła zaprojektowana by błyszczeć, chronić i upiększać każdy pojazd. EPIC™ CR2 długo pozostaje na powierzchni, pochłania promienie UV, dodaje połysk i łatwo spłukuje wodę. Świetnie sprawdza się jako odświeżenie powłoki ceramicznej EPIC™. EPIC™ CR2 należy stosować co kilka miesięcy na czystym pojeździe.

 

Produkt jest bezpieczny dla każdego rodzaju powierzchni, włączając w to koła i detale. Działa do 6 miesięcy. Dostępny w opakowaniu 473 ml.

 

Zobacz jak działa EPIC™ CR2 Hydro Protect.

 

NANO CARE® SPRAY WAX Wosk w sprayu

 

Wosk natryskowy Nano Care® wykorzystuje zaawansowaną nanotechnologię, aby zapewnić zarówno woskowanie, jak i wykończenie powierzchni w jednym kroku. Używaj tego produktu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu na winylu, skórze, szkle, plastiku i wszystkich lakierowanych powierzchniach - NIE zmieni koloru plastiku na biały.

 

Nano Care® Spray Wax ma przyjemny zapach winogron. Dostępny w sprayu w opakowaniu 650 ml.

 

Zobacz efekt po Nano Care® Spray Wax.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00