Potrzebujesz nowego sprzętu do swojego zakładu? Z marką Kovax to nic prostszego! Wystarczy zakupić określoną ilość papierów ściernych i odebrać nową szlifierkę, polerkę, wózek warsztatowy lub odsysacz całkowicie za darmo.

 

Zakres materiałów ściernych objętych promocją jest niezwykle szeroki: od zwykłych krążków na rzep, wstęgi, przez włókniny ścierne, klocki czterostronne, aż po papier na gąbce. Nie ma znaczenia też rozmiar krążków, do promocji zaliczają się systemy 75MM, 125MM, 152MM, a nawet 203MM. Sam ustalasz przedział czasowy obowiązywania bonusu: czy ma to być okres 1 roku czy jednorazowy zakup - wszystko zależy od Ciebie.

 

Oto jak to działa:

 

1. Wybierasz materiały ścierne według własnego zużycia. Za każdy materiał dostajesz punkty (jednostki). Każdy krążek/wstęga to 1 jednostka, 1 rolka włókniny to 45 jednostek, 1 rolka na rzep TRI-PRO to 100 punktów, a 1 papier na gąbce 25M to 200 jednostek. W zależności od łącznej liczby jednostek wybierasz swój darmowy produkt (do wyboru szlifierka pneumatyczna 152MM, polerka elektryczna, wózek warsztatowy lub odsysacz przemysłowy).

2. Podpisujesz ze swoim Dostawcą i 2W umowę na bonus na dowolny okres, maksymalnie na 12 miesięcy. Umowa ma datę końcową. Wybrane materiały ścierne mogą być dostarczone w jednej dostawie lub pod każde Twoje zamówienie przez cały okres trwania umowy - sam decydujesz o warunkach. Współpracujemy z autoryzowanymi dystrybutorami na terenie całej Polski, więc produkty możesz kupować od lokalnego Dostawcy.

3. Przesyłasz do nas podpisaną umowę bonusową.

4. Twój dostawca lub 2W dostarcza pierwsze zamówienie wraz z darmowym produktem. Darmowy sprzęt otrzymujesz na początku umowy (pamiętaj o rejestracji elektronarzędzi - dzięki temu masz 2 lata dodatkowej gwarancji).

5. W dni zakończenia 2W weryfikuje czy zakupiono określoną ilość produktów. Jeśli tak, umowa wygasa. Jeśli nie, wysyłamy brakujące produkty.

 

Nie używałeś jeszcze produktów Kovax? Również nic trudnego. Prześlij nam informację jakie papiery i jaka technologię stosujesz obecnie, a my przygotujemy dla Ciebie kompleksowe rozwiązanie od Kovax oraz wyślemy darmowe próbki materiałów i gadżetów wraz z opisem jak używać. Dodatkowo zapewnimy Ci opiekę techniczną przez cały czas stosowania. 

 

Poniżej ulotka informacyjna oraz lista produktów objętych promocją:

 

     

 

 

Poniżej także bardziej szczegółowe opisy elektronarzędzi.

 

           

  

 

Ogólne Warunki Sprzedaży są dostępne w Strefie Pobrań na naszej stronie. Na koniec jeszcze wózek warsztatowy PRO-MATE:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00