Ponieważ jacht jest narażony na różne warunki pogodowe podczas nawigacji, wymagana jest dobra farba i lakier. Dla uzyskania optymalnej jakości ważne jest, aby farba była nakładana na dobrze wyszlifowaną powierzchnię. Na pewno nie można pominąć wysokiej jakości materiałów ściernych. I tu właśnie pojawiają się produkty Kovax. Jakość na najwyższym poziomie.

  

Nasze produkty są opracowywane w celu osiągnięcia optymalnego rezultatu przy zaskakująco krótkim czasie pracy. W ten sposób budowniczowie jachtów są w stanie produkować większą liczbę jachtów rocznie.

 

Na zewnątrz i do wnętrza jachtu oferujemy szeroką gamę materiałów ściernych, które są idealne do powierzchni poliestrowych i drewnianych. Polecamy nasze systemy Buflex Dry oraz Yellow Film. Systemy te doskonale nadają się do usuwania mocno zabrudzonych powierzchni lub bardzo drobnych zarysowań. 

 

Kolejnym zalecanym produktem w tej branży jest nasza seria Maxcut. Po lakierowaniu potrzebna jest warstwa ochronna, aby chronić farbę przed szkodliwym działaniem wody. Tę warstwę można ledwo przeszlifować zwykłymi materiałami ściernymi. Ale to nie jest problem dla produktów Maxcut dzięki specjalnie utwardzonym ziarnom tlenku glinu. Ponadto otwarta struktura skutecznie zapobiega zatykaniu.

 

Na koniec skorzystaj z naszego systemu polerskiemu Ultra Mordente do wykończenia, dzięki czemu Twój jacht znów będzie wyglądał jak nowy!

 

Zobacz jak sprawdza się system Super Assilex na wstęgę w połączeniu z pastą polerską Ultra Mordente u jednego z partnerów Kovax, stoczni Marex:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00