Kiedy mówisz o przemyśle drzewnym, mówisz o KOVAX. Jak nikt inny wiemy, jakich specjalistów potrzebujesz. Niezależnie od rodzaju i stanu drewna lub MDF gwarantujemy wynik, który nie ma sobie równych.

  

Nasze produkty szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku prac szlifierskich wymagających dużej precyzji i dokładności. Niektóre przedmioty, takie jak instrument muzyczny, wymagają najmniejszych możliwych rys. Nie jest to problem dla naszych zaawansowanych systemów szlifowania! Jedną z ich najważniejszych cech jest wyjątkowo drobny nasyp. Przykładem może być nasz Yellow Film, w którym nawet najbardziej wymagające prace przygotowawcze lub naprawcze będą proste.

 

Ze względu na niezwykle równomierne rysy szlifowania i wysoką trwałość wymagany efekt szlifowania można uzyskać w krótkim czasie. Jednocześnie można zmniejszyć koszty materiałów i robocizny. Za dobre, by mogło być prawdziwe? Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać wyjątkowe wrażenia KOVAX.

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00