KOVAX jest ekspertem w dziedzinie naprawy szkód. Niezależnie od tego, czy chodzi o samochody, motocykle, ciężarówki czy samoloty, dzięki naszym produktom wynik będzie znakomity!

 

„Bardzo jednolity efekt szlifowania w ciągu zaledwie kilku kroków”

 

Dzięki naszemu dużemu zaangażowaniu na rynku jesteśmy poważnym partnerem firm zajmujących się naprawą szkód. Dzięki intensywnym kontaktom z naszymi klientami zdobyliśmy ważną wiedzę na temat różnych procesów szlifowania stosowanych w branży. Umożliwiło nam to opracowanie specjalnych wysokiej jakości rozwiązań dla każdego procesu szlifowania.

 

JAK KOVAX MOŻE ZWIĘKSZYĆ TWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ?

 

Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości. Zastosowanie tanich materiałów ściernych często prowadzi do gorszych rezultatów szlifowania. Powoduje to ponowne lakierowanie powierzchni, co w rezultacie wydłuża czas pracy i zwiększa koszty działalności. Ponieważ czas pracy często stanowi największą część kosztów ogólnych, dobre materiały i sprzęt mają kluczowe znaczenie. Dzięki produktom do szlifowania KOVAX można osiągnąć wymagany wynik w krótkim czasie. W rezultacie zauważysz znaczną redukcję liczby godzin pracy!

 

MASZ JUŻ DOŚĆ SZLIFOWANIA PAPIEREM WODNYM?

 

KOVAX oferuje unikalny system szlifowania na sucho od P40 aż do P3000! Oznacza to zero wody w całym procesie. Oznacza to szybsze i bezpieczniejsze szlifowanie. Oraz oznacza to przede wszystkim całkowitą kontrolę podczas każdego etapu naprawy. Sprawdź nieograniczone możliwości KOVAX.

 

Nie wiesz od czego zacząć? Poniżej przedstawiamy kilka wybranych technologii w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych. Po więcej, skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy, a my doradzimy Ci najlepszy możliwy system dla Twojego biznesu. 

 

 

USUWANIE WTRĄCEŃ I ZACIEKÓW Z LAKIERU BEZBARWNEGO - TOLECUT

 

Szukasz szybkiego i bezpiecznego sposobu usuwania niedoskonałości z lakieru bezbarwnego? Sprawdź nasz innowacyjny system Tolecut całkowicie na sucho.

 

Tolecut usuwa niedoskonałości w bardzo krótkim czasie. Pyłki kurzu można usunąć za pomocą kostki Toleblock 1/8 CUT w zaledwie kilka sekund. Zalecamy gradacje K1500 - K3000. Jeśli chodzi o wklęsłe i wypukłe części, można zastosować wstęgi Tolecut w połączeniu z podkładką elastyczną Tolecard. Do zacieków i większych niedoskonałości zalecamy Toleblock M 1/4 CUT i papiery o gradacji K800 i K1200. Po usunięciu niedoskonałości użycie systemu Buflex Dry znacznie zredukuje czas potrzebny na polerowanie.

 

Zachęcamy do obejrzenia przykładowej technologii usuwania małych niedoskonałości z lakieru metalicznego. Po więcej rozwiązań (ciemne kolory, duże wtrącenia, etc.) zapraszamy do kontaktu, a nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą jak najlepiej wykorzystać możliwości Kovax.

 

PRZYGOTOWANIE POD POLEROWANIE - BUFLEX DRY

 

Buflex Dry to jedyny taki system na rynku oferujący przygotowanie pod polerowanie całkowicie na sucho. Niezwykle elastyczna, innowacyjna lateksowa powłoka o unikalnej strukturze ziaren zapewnia ekstremalnie jednolite szlifowanie. Specjalnie opracowany rzep zapewnia bezpieczeństwo procesu i zapobiega nadmiernym zarysowaniom.

 

Buflex Dry występuje w 3 gradacjach - K2000, K2500 i K3000. Dostępne są wersje na krążki do szlifowania maszynowego jak i na wstęgi do szlifowania trudno dostępnych miejsc.

 

 

PRZYGOTOWANIE POD LAKIEROWANIE - SUPER ASSILEX

 

Poznaj nasz topowy produkt dla branży Car Refinish - Super Assilex. Innowacyjny lateksowy nośnik i unikalna struktura ziaren skutkuje wyjątkową siłą tnącą przy jednoczesnym zachowaniu jednolitej i płytkiej rysy. Maksymalna kontrola podczas szlifowania lakieru pozwala zaoszczędzić aż do 50% czasu pracy.

 

Poznaj całą gamę produktów Super Assilex. Od gradacji K240 do K1500 Super Assilex pomoże Ci w każdym procesie naprawy - od szlifowania szpachlówki po cieniowanie lakieru bezbarwnego, niezależnie czy używasz krążków czy wstęg, ręcznie czy maszynowo. Odkryj wszystkie możliwości z Super Assilex. 

 

USUWANIE STARYCH POWŁOK, SZLIFOWANIE SZPACHLÓWKI I SZLIFOWANIE SPAWÓW - MAXCUT

 

Produkty Maxcut posiadają specjalnie utwardzane ziarna tlenku aluminium, które mają wynik 9,8 w skali twardości Mohsa. W porównaniu do najtwardszego minerału - diamentu z wynikiem 10 - jest jednym z najtwardszych istniejących minerałów, a tym samym idealnie nadaje się do ekstremalnie trudnego szlifowania. Otwarta struktura nasypu całkowicie zapobiega zapychaniu się.

 

Maxcut to świetny produkt do usuwania starych powłok, ale również do szlifowania spawów. W przeciwieństwie do krążków fibrowych lub ściernic lamelkowych Maxcut nie wnika aż tak głęboko w strukturę blachy, zostawiając równą powierzchnię po szlifowaniu gotową do szpachlowania. Usuwając spawy stosuj elektronarzędzia z ruchem rotacyjnym (np. polerkę), aby uzyskać odpowiednią siłę tnącą.

 

Dowiedz się więcej o Maxcut.

 

SZLIFOWANIE KATAFOREZY - MAGIC DISC

 

Magic Disc to specjalnie opracowany krążek ścierny do szlifowania kataforezy i bardzo twardego matowego lakieru bezbarwnego. Jego nośnik (nowo opracowane ziarna diamentu oraz nowa generacja 2.0 powłoki antyzapychającej się) ma niewiarygodną trwałość szlifowania twardych powłok. Pomimo wysokiej agresywności zostawia niezwykle jednolite zarysowania.

 

Magic Disc występuje w 3 gradacjach - 320, 400 i 500.

 

 

 

POZNAJ NASZE POZOSTAŁE PRODUKTY - SPRAWDŹ NAJNOWSZY KATALOG KOVAX.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00