RAGE® ULTRA Najlepsza na świecie szpachlówka wypełniająca

 

Rage® Ultra to szpachlówka wypełniająca klasy premium przeznaczona do 90% codziennych napraw. Dzięki niespotykanym funkcjom utwardzania i szlifowania proces naprawy jest nie tylko znacznie przyspieszony, ale także znacznie poprawiony pod względem jakości. Oszczędzaj czas, materiał i eliminuj kosztowne przeróbki!

 

Idealna, gładka struktura bez otworów redukuje czas aplikacji nawet do 46%. Zawiera opatentowany środek EcoResin™ odpowiedzialny za doskonałą przyczepność na pionowych elementach, a także ZNX 7®, który zapewnia najlepszą przyczepność do stali, stali ocynkowanej oraz aluminium. Zapewnia gładką i lśniącą powierzchnię porównywalną do szpachlówki wykończającej, a sam proces szlifowania można zacząć od gradacji P180 - P240. Rage® Ultra jest gotowa do szlifowania w ciągu 8 – 10 minut. Cały proces szlifowania można skończyć w około 20 minut. Dostępna w opakowaniu 1L i 3L.

 

Zobacz jak działa najszybszy i najlepszy system do napraw - Rage® Ultra w połączeniu z 440 Express.

 

RAGE® ULTRA XTRA™ Szpachlówka wypełniająca

 

Przedstawiamy rewolucję w technologii szpachlówek. Rage® Ultra Xtra™ jest specjalnie opracowana, aby zapewnić dłuższy czas pracy - nawet do 40 minut. Producenci i zakłady blacharsko-lakiernicze mogą mieszać i rozprowadzać duże ilości, wiedząc, że mają wystarczająco dużo czasu na obróbkę dużych powierzchni, oszczędzając czas i zwiększając wydajność. A ponieważ Rage® Ultra Xtra™ jest produkowana w technologii EcoResin™, ma wiodące w branży właściwości szlifowania Rage® Ultra.

 

Rage® Ultra Xtra™ można również mieszać z Rage® Ultra, co zapewnia najwyższą elastyczność czasu pracy w większości temperatur, przy zachowaniu odpowiedniego stosunku mieszania. Dostępna w opakowaniu 3L.

 

Dowiedz się więcej o Rage® Ultra Xtra™.

 

RAGE® GOLD Bestsellerowa szpachlówka wypełniająca

 

Najłatwiejsza do szlifowania szpachlówka Evercoat. Niezrównane właściwości szlifowania przypisuje się Hattonite™, unikalnemu składnikowi, który redukuje ciepło i tarcie powstałe w wyniku agresywnego szlifowania. Rage® Gold zawiera również ZNX-7® do zapewnienia przyczepności do stali surowej, ocynkowanej i powlekaną galwanicznie, aluminium, SMC oraz do włókna szklanego. Stosować do wypełnień i napraw paneli karoseryjnych do głębokości 6,3 mm. Można także stosować do napraw kosmetycznych wyrobów z włókna szklanego i kompozytowych.

 

Dostępna w opakowaniu 1.5L i 3L.

 

 

EZ ULTRA LITE Niezwykle lekka szpachlówka wypełniająca

 

Niezwykle lekka szpachlówka poliestrowa. EZ Ultra Lite to najlżejszy poliestrowy wypełniacz  o wyjątkowych właściwościach konstrukcyjnych i niezrównanej możliwości szlifowania. Szukasz szpachlówki do szybkiego i łatwego wypełniania dużych obszarów napraw - EZ Ultra Lite jest właściwym produktem. Łatwa, równomierna aplikacja produktu w połączeniu z lekkim szlifowaniem i mocnym wypełnianiem umożliwia szybką i skuteczną naprawę dużych uszkodzonych obszarów. Ten szybki proces oszczędza dużo czasu i pieniędzy przy wykonywaniu większych napraw. Dostępna w opakowaniu 1 L i 3 L.

 

EZ Ultra Lite idealnie nadaje się do naprawy ciężarówek i przyczep, a także pojazdów użytkowych i budowlanych oraz pociągów.

 

 

FIBER TECH Szpachlówka z włóknem szklanym wzmocniona Kevlarem®

 

Innowacyjna uniwersalna szpachlówka naprawcza z włóknem szklanym wzmocniona Kevlarem®. Krótkie, zaawansowane technologicznie włókna umożliwiają gładką i równomierną aplikację, porównywalną do zwykłej szpachlówki. Wyjątkowa wytrzymałość i przyczepność sprawia, że Fiber Tech jest idealna do naprawy SMC, sztywnych tworzyw sztucznych, tj. błotników, spojlerów,  zderzaków, osłon, listew progowych itp. Zawiera również ZNX-7® zapewniający doskonałą przyczepność do stali, stali ocynkowanej i aluminium. Fiber Tech jest wodoodporna, co czyni ją idealną do wypełniania miejsc spawania, połączeń spoin panelowych i miejsc uszkodzonych przez rdzę.

 

Dostępna w opakowaniu 814 g.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00