Innowacyjne rozwiązania, które działają.

 

Evercoat rozpoczął jako Fiber-Glass Evercoat w 1953 roku, kiedy nasze pierwsze produkty zostały opracowane w Cincinnati i sprzedawane w całych Stanach Zjednoczonych, głównie na rynek marine. Niedługo po 1953 roku rozpoznaliśmy potrzebę stosowania dobrej jakości podkładów i szpachlówke na rynku motoryzacyjnym i rozpoczęliśmy sprzedaż produktów Evercoat przeznaczonych do użytku w naprawach powypadkowych.

 

Z biegiem lat Evercoat zainwestował znaczne środki w technologię, dzięki czemu możemy być pierwsi na rynku z wieloma wiodącymi produktami, np. Rage® Ultra to pierwsza szpachlówka wykorzystujący Eco Resin™, przyjazną dla środowiska żywicę, która zapewnia również doskonałe właściwości szlifowania. Teraz przewodzimy branży w zakresie stosowania „zielonej” technologii. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek wysokiej jakości podkłady poliestrowe, szpachlówkę poliestrową czy unikalne opakowania. Wiele naszych unikalnych formuł jest opatentowanych.

 

Dysponujemy szeroką gamą dodatkowych produktów, które zostały opracowane dla krajowego i globalnego przemysłu naprawczego, w tym klejów, wypełniaczy w sprayu, środków do naprawy plastików i produktów pomocniczych. Dzięki naszemu zaangażowaniu w jakość, nasze unikalne receptury i nasze oszczędzające czas naprawy, Evercoat jest najpopularniejszą marką szpachlówek i wypełniaczy w Ameryce Północnej. Zajmujemy wiodącą pozycję na rynku na wielu rynkach rozwiniętych i wschodzących. Żywice i inne krytyczne komponenty pochodzą z USA. Nasza produkcja znajduje się w Cincinnati, OH, z biurami sprzedaży i marketingu w Ohio, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Chinach. Mamy centra dystrybucyjne w Ohio, Kalifornii, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Chinach.

 

Produkty Evercoat zapewniają wysokiej jakości naprawę blacharsko-lakierniczą za każdym razem i wszędzie. Spółka 2W jest oficjalnym dystrybutorem produktów Evercoat w Polsce.

Status dystrybutora

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00