Działająca od 1953 roku w USA rodzinna firma Presta Products Inc. jak i jej spółka matka – Malco Products Inc. opierają się na bogatej tradycji zaangażowania w obsługę klienta. Przez lata działalności budowaliśmy definicję sukcesu, która obejmuje silną, zaangażowaną grupę pracowników, innowacyjny rozwój produktu, jakościowe procesy produkcyjne i zadowolenie klientów.

 

Linia produktów Presta została specjalnie opracowana, aby zapewnić wyjątkowe rezultaty na wszystkich lakierowanych powierzchniach. Niezależnie od tego, czy farba jest lakierem bezbarwnym, czy zwykłym topcoatem, zarówno nowym, jak i starym, produkty Presta pomogą Ci stworzyć olśniewające, lustrzane wykończenie. Ponadto Presta jest idealnym wyborem dla żelkotów, form technicznych, kompozytów, pleksiglasu i włókna szklanego.

 

Nasz unikalny system chemikaliów i narzędzi polerskich oznaczonych kolorami jest łatwy do zrozumienia i zapewnia optymalne wykończenie każdego produktu. Wszystkie nasze związki są na bazie wody, zgodne z LZO i łatwe do czyszczenia. Nie zawierają wosków, silikonów ani wypełniaczy maskujących rysy, więc wykończenie widoczne po polerowaniu pozostaje prawdziwe. Dzięki takim funkcjom łatwo jest zrozumieć, dlaczego Presta to „Najlepsze produkty wykończeniowe.

 

W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów Presta od 1997 roku jest firma 2W Sp. z o. o., co potwierdza załączony poniżej list referencyjny.

List referencyjny

Katalog

Katalog Marine

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00