Potrzebujesz nowego sprzętu do swojego zakładu? Z marką Kovax to nic prostszego! Wystarczy zakupić określoną ilość papierów ściernych i odebrać nową szlifierkę, polerkę, wózek warsztatowy lub odsysacz całkowicie za darmo.

 

Zakres materiałów ściernych objętych promocją jest niezwykle szeroki: od zwykłych krążków na rzep, wstęgi, przez włókniny ścierne, aż po papier na gąbce. Nie ma znaczenia też rozmiar krążków, do promocji zaliczają się systemy 75MM, 125MM, 152MM, a nawet 203MM. Sam ustalasz przedział czasowy obowiązywania bonusu: czy ma to być okres 1 roku czy jednorazowy zakup - wszystko zależy od Ciebie.

 

Oto jak to działa:

 

1. Wybierasz materiały ścierne według własnego zużycia. Za każdy materiał dostajesz punkty (jednostki). Każdy krążek/wstęga to 1 jednostka, 1 rolka włókniny to 45 jednostek, 1 rolka na rzep TRI-PRO to 100 punktów, a 1 papier na gąbce 25M to 200 jednostek. W zależności od łącznej liczby jednostek wybierasz swój darmowy produkt (do wyboru szlifierka pneumatyczna 152MM, polerka elektryczna, wózek warsztatowy lub odsysacz przemysłowy).

2. Podpisujesz ze swoim Dostawcą i 2W umowę na bonus na dowolny okres, maksymalnie na 12 miesięcy. Umowa ma datę końcową. Wybrane materiały ścierne mogą być dostarczone w jednej dostawie lub pod każde Twoje zamówienie przez cały okres trwania umowy - sam decydujesz o warunkach.

3. Przesyłasz do nas podpisaną umowę bonusową.

4. Twój dostawca lub 2W dostarcza pierwsze zamówienie wraz z darmowym produktem. Darmowy sprzęt otrzymujesz na początku umowy (pamiętaj o rejestracji elektronarzędzi - dzięki temu masz 2 lata dodatkowej gwarancji).

5. W dni zakończenia 2W weryfikuje czy zakupiono określoną ilość produktów. Jeśli tak, umowa wygasa. Jeśli nie, wysyłamy brakujące produkty.

 

Poniżej ulotka informacyjna oraz lista produktów objętych promocją:

 

     

 

 

Poniżej także bardziej szczegółowe opisy elektronarzędzi.

 

           

  

 

Ogólne Warunki Sprzedaży są dostępne w Strefie Pobrań na naszej stronie. Na koniec jeszcze wózek warsztatowy PRO-MATE:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00