Kovax to producent oraz dostawca innowacyjnych materiałów ściernych pozwalających zaoszczędzić czas pracy. Kovax Europe B.V. ma swoje korzenie w Tokio, w Japonii, gdzie mieści się główna siedziba holdingu Kovax Corporation. To tam od ponad 85 lat produkowane są wszystkie produkty marki. Rynek europejski obsługiwany jest przez centralę w Almeo, w Holandii, poprzez sieć dystrybutorów w każdym kraju. Ogromna wiedza zdobyta na przestrzeni lat w połączeniu z jedną z najnowocześniejszych fabryk pozwala dostarczać produkty, które skracają czas pracy do bezwzględnego minimum i nigdy nie przestają zadziwiać. Od momentu założenia w 1930 roku, Kovax stał się niekwestionowanym numerem jeden wśród materiałów ściernych w Azji. W Europie osiągnięcie 20% rocznego wzrostu na skomplikowanym i wysoce konkurencyjnym rynku jest dowodem wyjątkowej i bezkonkurencyjnej japońskiej jakości. Dzięki wieloletnim badaniom i rozwojowi, produkty Kovax wdrażane są nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, ale także w obróbce drewna, OEM oraz budowie jachtów.

W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów Kovax od 1997 roku jest spółka 2W, co potwierdza załączony poniżej list referencyjny

List referencyjny

Katalog

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzy kontaktowym pytanie.

2WPOLSKA

Ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

42 250 53 76

kontakt@2w-polska.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00 - 16:00